Dedykowane aplikacje i platformy – usprawnij pracę swojej firmy!

Właściciele i managerowie firm mają obecnie znacznie lepsze możliwości związane z usprawnieniem pracy niż jeszcze 10-15 lat temu. Wszystko za sprawą nowoczesnych technologii i stale ulepszanych rozwiązań dedykowanych właśnie do pracy. Czy warto w nie zainwestować? Zdecydowanie tak!
Wśród dedykowanych rozwiązań największym zainteresowaniem cieszą się platformy. Co warto o nich wiedzieć? Czy faktycznie wpłyną na jakość naszej pracy?

W jakich zagadnieniach pomogą nam platformy?

Najłatwiej byłoby powiedzieć: w każdych, gdyż platformy tworzone są na indywidualne zamówienia. Proces ich tworzenia poprzedzony jest wieloma spotkaniami z klientem oraz jego pracownikami. Podczas takich spotkań omawiane są potrzeby, metody pracy firmy, istotne procesy, ale i problemy, z którymi na co dzień spotykają się osoby zatrudnione. Dzięki temu wykonawca jest w stanie lepiej zrozumieć potrzeby i wymagania klienta. Dopiero po tym etapie przystępuje się do tworzenia platform, które umożliwiają nadzorowanie kadrami, procesami sprzedażowymi, zamówienia, stanami magazynowymi, korespondencją i wieloma innymi. To olbrzymie odciążenie! Po oddaniu produktu w ręce klienta wykonawca zapewnia nam pełną obsługę platformy, jej konserwację oraz pomoc w przypadku wszelkich awarii.

Pracuj przez telefon

Poza platformami również aplikacje mobilne są chętnie zamawianym produktem. Dedykowane aplikacje, pozwalające na połączenie się z główną platformą firmową, z pewnością ułatwią pracę poza biura. Aplikacje tworzone są w oparciu o najważniejsze potrzeby, mogą być dedykowane na konkretne systemy operacyjne (OS, Android, rzadziej Windows Phone). Aplikacje mogą być stosowane również na tabletach jako przydatne narządzie do analizowania danych firmowych.

Sprawdź ofertę konsultantów technologicznych http://sidgroup.pl/

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Przejdź do paska narzędzi