Design w zaciszu domowym – czyli o doborze dekoracji

 

Wśród designerskich dekoracji wnętrza domu, towarzyszących wyposażeniu naszego stołu znajdziemy m.in. obrusy, serwety oraz bieżniki. Dekoracje materiałowe od HEFRA, to przede wszystkim wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się oryginalnym designem, zachwycając niejednego zwolennika naturalnych tkanin, takich jak len czy bawełna.

Designerskie dekoracje jako element wyposażenia Twojego domu

Stół stanowi jeden z najbardziej reprezentatywnych elementów wyposażenia każdego mieszkania. Coraz częściej jest pewnego rodzaju designerską dekoracją. To właśnie przy stole spożywamy posiłki, pijemy poranną kawę, a niejednokrotnie także biesiadujemy i rozmawiamy. A czym byłby stół bez odpowiedniego nakrycia? Pewnym symbolem wśród designerskich dekoracji stołu jest znany wszystkim obrus. Dzisiejsze, przybierają różnorodne kształty, dzięki czemu możemy dopasować je do różnych wielkości blatów. Designerskie dekoracje stołowe są jednymi z najbardziej reprezentatywnych ozdób, jakie towarzyszą nam podczas rozmaitych uroczystości. Współczesne obrusy wyróżniają się rozmaitą ilością zdobień, naszyć oraz koronkowych detali.

Len – subtelność designerskich dekoracji

Lniane obrusy wróciły do łaski i od kilku lat stanowią jedną z najbardziej popularnych designerskich dekoracji. Dawniej, len był wykorzystywany jako materiał do opatrywania ran, ze względów higienicznych, ponieważ ma działanie antybakteryjne. Lniana tkanina obrusowa pięknie prezentuje się na każdym stole, a co najważniejsze – jest materiałem ekologicznym. Wśród lnianych tkanin oferowanych przez producentów, największą sławą cieszy się len bawełniany. Designerskie dekoracje w formie wyrobów lnianych to także różnorodne modele bieżników oraz serwet, które posłużą nam na lata, wyróżniając się na tle innych modeli. Lniane dekoracje doskonale sprawdzą się nawet na co dzień, dzięki swojej lekkości oraz wytrzymałości.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Przejdź do paska narzędzi