Elektronika reklamowa – co jeszcze prócz logo?

Prowadzisz firmę i właśnie opracowujesz nową strategię promocji? Stawiasz na nowoczesność, oryginalność i funkcjonalność? Cenisz sobie dobre relacje z klientami i kontrahentami? Dostrzegasz jak ważną funkcję pełnią pomysłowe, praktyczne gadżety reklamowe? Wybrałeś już idealny pendrive i power bank? Słusznie! Pora poznać dodatkowe usługi producentów elektroniki reklamowej.

Znakowanie

Jeżeli jakikolwiek produkt ma pełnić rolę reklamy musi na nim widnieć twój znak firmowy, czyli logo. Doświadczeni, profesjonalni producenci oferują kilka metod znakowania, w zależności od wybranego przez ciebie tworzywa, przeznaczonego budżetu i rodzaju grafiki – grawer laserowy (metal, aluminium, drewno; zapewnia trwałość), tampodruk (wielość kolorów, niski koszt), druk UV (fotograficzna precyzja, głębia barw) oraz tłoczenie (skóra, ekoskóra).

Wgrywanie danych

Dzięki wgraniu na pendrive określonych danych (np. zdjęć, dokumentów, prezentacji, folderów, broszur, filmów, oprogramowania), klient otrzymuje urządzenie z dostosowaną pod siebie zawartością.

Etykieta woluminu

Ta drobna usługa w gruncie rzeczy jest niezwykle przydatna. Pozwala bowiem nadać nośnikowi indywidualną nazwę lub oznaczenie podczas pierwszego formatowania i utworzenia dysku. Po podłączeniu do komputera pendrive wyświetla się pod nadaną mu nazwą.

Blokada danych

W dzisiejszych czasach kwestie bezpieczeństwa danych są niesamowicie istotne. Konsekwencją dynamicznego rozwoju technologicznego, cyfryzacji jest coraz większa odpowiedzialność za zabezpieczenie danych na nośnikach cyfrowych. Z blokadą danych nie ma potrzeby martwienia się, że urządzenie, a właściwie informacje, które się na nim znajdują trafią w niepowołane ręce.

Więcej znajdziesz na stronie www.solsen.pl

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Przejdź do paska narzędzi