Gotowi na sporty elektroniczne?

Od dziecka pokazuje się nam, jak duże pieniądze można zarobić w zawodowym sporcie – w piłce nożnej, formule 1 czy boksie są to sumy ciężkie do wyobrażenia. Za sprawą cyfrowej rewolucji na listach najlepiej zarabiających sportowców można zlokalizować współcześnie przedstawicieli dyscyplin o krótszej historii. Sukces komercyjny z członkami klanów uprawiających sporty elektroniczne mogą podzielić wszyscy śmiałkowie, którzy wiedzą, gdzie nabyć udziały.

Jeżeli dotychczas nie byliście w bliskim kontakcie z grami komputerowymi, najlepiej obrać stopniową strategię wchodzenia do tej jeszcze nie do końca ukształtowanej branży. Niejedno przedsiębiorstwo zaliczy w niej jeszcze solidny upadek, a pierwszej fali bankructw nie da się przewidzieć. Niemniej jako obserwator pasywny finansowo, bez wątpienia nie wygracie złotego losu na loterii. Poważnych i w miarę pewnych ofert inwestycyjnych w otoczeniu sportów elektronicznych nie brakuje.

Gdzie można zabłysnąć, jako inwestor koncentrujący się na polskich walorach finansowych? Kontaktując się bezpośrednio ze studiami tworzącymi gry lub menadżerami zespołów gamingowych macie szansę ominąć doradców i pośredników, którzy zazwyczaj pobierają wręcz przestępczy procent od pojedynczych inwestorów. Gdy w waszym mieście będzie rozgrywany kolejny turniej LAN, musicie się na nim pojawić i porozmawiać z wyróżniającymi się graczami. Formują własną ekipę do gier, nie musicie znać się na strategiach dotyczących rozgrywki, wystarczy że jesteście efektywnym menadżerem, który będzie potrafił z odmiennych osobowości skleić homogenną drużynę. Niech gracze zdobywają puchary i medale, a wy dołożycie swoją działkę w rozmowach ze sponsorami. Inną metodą na niezapomnianą przygodę biznesową w branży gier jest sprzedaż firmowych akcesoriów do sportów elektronicznych. Inspiracją może być strona Gamera.pl, której przedstawiciele widywani są bodajże na każdej imprezie powiązanej z grami. Marże na myszy komputerowe lub plecaki dla graczy nigdy nie spadają poniżej pewnego poziomu. Jako produkty luksusowe opierają się one kryzysom związanym z malejącym popytem.

Czy wasze konto bankowe jest gotowe na przypływ bogactwa? Czasami projekty gamingowe potrafią diametralnie zmienić swoje oblicze w ciągu jednego weekendu. Wystarczy, że nowa drużyna pokona bardziej uznanych rywali podczas eminentnego turnieju.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Przejdź do paska narzędzi