Motocykle marki Suzuki – duża jakość za rozsądną cenę

Suzuki jest japońskim przedsiębiorstwem powstałym na początku XX wieku. W swojej ofercie ma motocykle, skutery oraz samochody. Jest jednym z największych potentatów działających nie tylko na japońskim, ale także światowym rynku. Również w Polsce istnieje wiele dystrybutorów zajmujących się sprzedażą pojazdów pochodzących z kraju Kwitnącej Wiśni. Jednym z takich salonów jest przedsiębiorstwo Moto Hangar, zajmujące się głównie dystrybucją motocykli oraz quadów wyprodukowanym pod marką Suzuki. Są to jedne z najbardziej popularnych jednośladów w naszym kraju, cechujące się dużą jakością oraz bezpieczeństwem w użytkowaniu.

Quady użytkowe – flagowy model Kinquad 750AXi

W ofercie sklepu www.motohangar.pl znajduje się również quad, będący jednym z najbardziej nowoczesnych pojazdów tego typu dostępnych na rynku. Posiada on czterozaworowy silnik o pojemności 722 centymetrów sześciennych. Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu jest w stanie pokonać praktycznie każde wzniesienie oraz przeszkodę. Dodatkowym ułatwieniem w pokonywaniu ciężkiego terenu jest wyposażenie quada we wspomaganie układu kierowniczego, co jest niewątpliwym atutem zwłaszcza podczas pokonywania wąskich wąwozów lub leśnych ścieżek.

Motocross RM-Z250 2017 – model dla zawodowców

Również na polskim rynku możemy zaopatrzyć się w motocykl przeznaczony do pokonywania trudnych terenów w niesprzyjających warunkach. Ten model jest również przeznaczony dla profesjonalnych zawodników sportów motocrossowych. Posiada silnik o pojemności 249 centymetrów sześciennych oraz dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań jest w stanie osiągać wysoką moc nawet w górnych zakresach obrotów. Przy wszystkich jego zaletach wygląda on również bardzo estetycznie.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Przejdź do paska narzędzi