Praca z miłością: Jak budować intymność w związku?

 

Intymność w związku odgrywa kluczową rolę w budowaniu relacji, której podstawą będzie zaufanie, szczerość i wierność. Intymność w związku obejmuje nie tylko kwestie fizycznej bliskości obojga partnerów, ale jest ona przede wszystkim zaangażowaniem emocjonalnym oraz dojrzałością wewnętrzną, której głównym elementem jest gotowość do dzielenia życia z drugą osobą.

Intymność w związku, czyli o bliskości partnerskiej

Intymność w związku polega na zaangażowaniu w partnerskiej bliskości. Pojawia się ona w relacji z ukochanym człowiekiem. Bardzo często intymności towarzyszy uprzednie budowanie sfery namiętności. Kiedy jednak życie erotyczne i cielesność schodzą na drugi plan, pomiędzy partnerami tworzy się więź emocjonalna, która w połączeniu z erotyką, prowadzi do powstawania bardzo silnej więzi, podsycając tym samym ogień uczucia, tworząc intymność w związku. Zaspokajanie indywidualnych potrzeb oraz pragnień partnera będzie w pełni prawdziwe, kiedy poziom zaufania osiągnie minimum 100%. Zrozumienie potrzeb ukochanej osoby jest równie ważne przy budowaniu właściwej intymności w związku.

Intymność w związku a oczekiwania partnerki

Intymność w związku oczami kobiety jest skumulowana przede wszystkim na emocjach, jakich oczekują one od swoich partnerów. Wśród nich występują: pragnienie bliskości, opiekuńczość oraz troska. Istotną kwestią w budowaniu intymności jest poczucie bezpieczeństwa. Kobiety mocno angażują się w relacje ze swoimi partnerami. Intymność w związku wymaga przede wszystkim cierpliwości oraz otwartości partnerów na wzajemne pragnienia i potrzeby. Dbałość o właściwe relacje w związku będzie gwarancją sukcesu w budowaniu pozostałych relacji. Poznanie własnych potrzeb oraz bliskość to prymarne właściwości udanego pożycia.

Wejdź na stronę http://skarbyafrodyty.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą akcesoriów erotycznych

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Przejdź do paska narzędzi