Ubezpiecz się na zdrowie pracując w UK

Emigracja to poważna decyzja, która dotyczy coraz większej ilości Polaków. Warto wiedzieć, że dzisiaj obecność w UE znacząco ułatwia nam proces przeprowadzki za granicę i wszelkie formalności. Zanim jednak wyjedziemy warto zapoznać się z najważniejszymi aspektami mieszkania za granicą. Wskazówki znajdziemy na licznych blogach czy stronach internetowych.

Czy ubezpieczenie jest ważne?

Jedną z najważniejszych kwestii związanych z zamieszkaniem za granicą jest zadbanie o ubezpieczenie zdrowotne i na życie. Przeprowadzając się do Wielkiej Brytanii ubezpieczenia są zazwyczaj prywatne. Możemy wybierać pomiędzy pakietami podstawowymi lub też bardziej rozbudowanymi, oferującymi opiekę szpitalną czy rehabilitacje. Możliwości jest sporo – warto zapoznać się z różnymi opcjami.

Jak zachować się w przypadku nieszczęśliwego wypadku?

Wykupując ubezpieczenie zdrowotne możemy mieć pewność, że w chwili nieszczęśliwego wypadku zostanie nam wypłacone odpowiednie odszkodowanie. Jak się o nie ubiegać? Wystarczy dostarczyć do biura ubezpieczyciela wypis z karty szpitalnej czy izby przyjęć, kopię wpisu do księgi wypadków w pracy czy też kopię raportu policyjnego. Taki dokument wystarczy, aby przyznać odszkodowanie.

Miałeś wypadek na terenie UK? Zajrzyj na stronkę http://www.wypadki.co.uk i walcz o swoje odszkodowanie

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Przejdź do paska narzędzi