Zaopatrzenie cukierni – co powinno zawierać?

Każdy lubi słodkości! Bardzo ciężko znaleźć osobę, która nie skusiłaby się na czekoladową babeczkę, kawałek pysznego tortu truskawkowego lub na zwykłą rurkę z kremem. Słodkie pyszności to produkty, które zawsze znajdą swoich nabywców i miłośników. Zwłaszcza jeśli będzie to muffin do kawy lub specjalnie dekorowany tort na przyjęcie urodzinowe. Najwyższa jakość oferowanych wypieków zależy nie tylko od umiejętności cukiernika, ale również od składników, z jakich korzysta, dlatego wybór hurtowni zaopatrującej cukiernię jest bardzo ważny.

Jakie produkty dla cukierni zamówić?

Każda hurtownia zaopatrująca zarówno piekarnie jak i cukiernie posiada osobne, specjalnie dopasowane pod różnych klientów tzw. Listy zakupów, które podpowiedzą ci, jakich produktów szukać. Na pewno jednak musisz zacząć od mąki i innych produktów mącznych (na przykład płatków owsianych), które są podstawą wszystkich wypieków. W kuchni nie może również zabraknąć tłuszczy, czyli margaryn i olejów. Pamiętaj również o drożdżach i o cukrze! Krystalicznym, wanilinowym i cukrze pudrze. A także o masach cukrowych i barwnikach spożywczych, które nadadzą twoim wypiekom pięknych kolorów i postaci. Przydadzą się również owoce, przetwory, nasiona oraz bakalie, które będą idealnym dodatkiem. W cukierniczej kuchni nie może również zabraknąć żeli, aromatów, czekolad, kremów, polew, nabiału (bita śmietana!), galaretek i budyniów. To wszystko można zamówić od razu, właśnie z zaufanej hurtowni.

Poluj na promocje

Czasami hurtownie robią okazjonalne promocje na owoce, posypki i inne produkty cukiernicze. Warto wtedy skorzystać z okazji!

Wejdź i sprawdź ofertę na: Hurtownia cukiernicza – Savpol

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Przejdź do paska narzędzi