Zarządzanie produkcją i magazynami z Microsoft Dynamics NAV

Platforma Microsoft Dynamics NAV sprawia, że prowadzenie firmy staje się łatwiejsze i sprawniejsze. Co więcej, delegacje czy praca zdalna nie są przeszkodą, gdyż system pozwala na pracę z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze. Pomoc przy wdrożeniu specjalistów z NAV24, szkolenia dla użytkowników oraz gwarancja serwisu są dodatkowych atutem, aby zdecydować się na Microsoft Dynamics NAV.

Zarządzanie produkcją

Platforma daje pełny obraz wyprodukowanych towarów w czasie rzeczywistym, również z poziomu narzędzi analitycznych, wraz z ich aktualnym statusem. Użytkownik widzi zatem najświeższy i pełny obraz stanu produkcji, a jeśli wystąpi jakieś niepożądane zjawisko, natychmiast może je skorygować. Microsoft Dynamics NAV pozwala planować zdolności produkcyjne oraz kolejność zleceń. Możliwe staje się wyświetlanie analiz i raportów wydajności ze stanowisk roboczych. Kontrolować można także zużycie różnych zasobów przy realizacji dowolnego zlecenia, uwzględniając możliwe przestoje. Jak zapewniają specjaliści z NAV24, z platformą nie zaskoczą niezależne, nagłe okoliczności, gdyż jest możliwe przygotowanie się, poprzez tworzenie planu produkcyjnego w rożnych wersjach na ten sam okres czasowy. Ponadto każdy użytkownik na stanowisku roboczym ma dostęp do informacji i zleceń, niezbędnych do realizacji zadań.

Zarządzanie magazynem

Microsoft Dynamics NAV nie tylko umożliwia monitorowanie przyjęć i odłożeń zapasów w magazynie, ale również ich aktualny stopień wykorzystania. Zajmuje się także przesunięciami i korektami towarów, kiedy niezbędna jest reorganizacja. Elastyczność natomiast gwarantuje możliwość realizacji zamówień kompletowanych (np. koszy prezentowych).

Wejdź na stronę https://nav24.pl i sprawdź jak nowoczesne rozwiązania technologiczne mogą usprawnić Twoją firmę

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Przejdź do paska narzędzi